STEELOVA.PL
Strona główna » Pomysły na prezent » Dla Mamy (Dzień Matki)

Kategorie

Dla Mamy (Dzień Matki)

Co kupić na Dzień Mamy?

Jak co roku 26 maja przypada dzień najważniejszej kobiety w naszym życiu. Doskonale wiemy jak trudno znaleźć na tą okazję wyjątkowy i zachwycający prezent, dlatego też aby zaoszczędzić Twój czas na wpisywaniu w wyszukiwarkę haseł: Co Kupić Mamie na Dzień Matki, Prezenty dla Mamy, Pomysły na prezent dla Mamy, postanowiliśmy przygotować wspaniałą propozycję, jaką jest Biżuteria na Dzień Mamy, a w niej : przepiękne zawieszki, naszyjniki oraz bransoletki z możliwością personalizacji w postaci laserowego grawerunku.


Bransoletka / Zawieszka z grawerem jako idealny prezent na Dzień Matki?

Usługa grawerowania sprawia, że produkt staje się oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.
To właśnie Ty kupując prezent dla Mamy decydujesz jak będzie wyglądał grawer. Aby ułatwić Ci decyzję przygotowaliśmy na niektórych produktach gotowe projekty oraz udostępniamy Ci nasz generator w którym znajdziesz masę różnych rodzajów czcionek i grafik, dzięki którym zaprojektowanie stanie się łatwiejsze.
Wygrawerować możesz dowolną treść, może to być np.: podziękowanie dla Mamy w postaci kilku ciepłych słów na jednej z naszych zawieszek lub Bransoletka z imionami dzieci.
Prezent w postaci owej biżuterii nie tylko uświadomi o Twojej pamięci i uczuciu jakim darzysz Mamę ale również codziennie będzie cieszył Jej oko i przypominał Jej o tym.


Jeśli chciał(a)byś aby któryś z projektów został wygrawerowany na innym naszym produkcie, skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy co da się dla Ciebie zrobić :)